Iz Grada

Objavljeno 24.06.2026 | autor vugla

10 automobila naletelo na kamionsku gumu i ostalo bez delova: Kolaps na auto-putu kod Batajnice

Facebooktwitterredditlinkedintumblrmail

Na auto-putu Beograd – Novi Sad kod Batajnice večeras je došlo do incidenta, kada je nekoliko automobila u punoj brzini naletelo na kamionsku gumu koja se nalazila nasred puta.Kako se saznaje, oko 10 automobila naletelo je tokom večeri na kamionsku gumu koja je bila nasred auto-puta. Vozilima su otpali delovi, pojedinima i tablice, a automobili su prilično oštećeni. Kako kažu vozači, dugo vremena im je trebalo da uopšte shvate u šta su udarili jer je napolju mrak, pa guma nije bila primetna na putu. Policija stiže na lice mesta. BONUS VIDEO: ( Blic/MONDO)

Izvor: Mondo Dalje

Facebooktwitterredditlinkedintumblrmail

Tags: ,




Back to Top ↑