Novosađani koji pešače do Beograda na veliki skup stigli u Inđiju: Građani im priredili doček uz baklje i zastave na Trgu Slobode (video)
U Inđiji su učesnicima obezbeđeni osveženje i hrana, a tu će prenoćiti pre nastavka puta ka Beogradu Građani će na skupu moći da ukažu na probleme i izaberu pet prioritetnih tema za razvoj zemlje Novosađani koji su jutros pešice krenuli ka Beogradu na skup "Srbija jedna porodica", zakazan za subotu, 27. jun, stigli su do Inđije.U Inđiji ih je dočekao je veliki broj građana, a priređen im je i svečani doček na Trgu slobode. Građani su im obezbedili osveženje i hranu. Novosađani će provesti noć u Inđiji, a sutra ujutru nastavljaju put ka Beogradu. Podsetimo, grupa građana krenula je jutros pešice iz Petrovaradina ka Beogradu kako bi prisustvovali skupu ''Srbija jedna porodica'' koji će biti održan 27. juna na platou ispred Doma Narodne skupštine. Na skup je pozvao predsednik Srbije
Izvor: Blic Dalje





















