"Bila sam na psihijatriji mesec dana" Pevačica pila 15 lekova dnevno, pa donela odluku da ode: "Ne znam da li ću se vratiti za dve nedelje ili 20 godina, ali vratiću se zdrava"
Istaknula je koliko je bilo teško priznati sebi problem i koliko joj je podrška porodice bila važna Nakon toga odlučila je da krene na putovanje biciklom bez jasnog plana povratka Hrvatska pevačica i kantautorka Ane Paška otvoreno je govorila o teškom periodu, kada je nakon tri nedelje nespavanja potražila pomoć psihijatra.Njoj je dijagnostikovana vrsta psihoze, a nakon lečenja odlučila je da ode na putovanje biciklom bez detaljnog plana kada će se vratiti i gde će sve ići. Ane je sada priznala da joj je dugo trebalo da skupi hrabrosti i prizna sebi da ima problem i da joj je potrebna stručna pomoć. – Meni je trebalo nekoliko meseci da odem na psihijatriju i tamo sam otišla potražiti pomoć, bila sam kao: "Dajte mi šta god treba". Bila sam tu nekih mesec dana i onda sam počela
Izvor: Blic Dalje





















