Drama ne prestaje: Anđelina Džoli i Bred Pit ponovo pred sudom
Anđelina Džoli sa nestrpljenjem iščekuje suđenje sa Bredom Pitom, nakon što je on ostvario pobedu u njihovoj dugotrajnoj pravnoj borbi oko vinarije.Prema sudskom dokumentu, Viši sud Kalifornije odobrio je Pitovo rešenje za prinudno davanje izjave članova Stoli grupe, nakon što je Bred Pitov tim tvrdio da je ova kompanija znala za Džolijinu prodaju vinarije drugoj kompaniji. Bred Pit je u junu 2025. godine pokušao da smeni direktora kompanije Stoli, a Džolijini advokati navode da je direktor odbio da preda dokumente ili da se pojavi na svedočenju. Takođe, Pit je 2023. godine tužio Anđelinu Džoli tražeći
Izvor: B92 Dalje
