I aktivisti SNS-a iz Aranđelovca krenuli pešice za Beograd (VIDEO)
Grupa pristalica Srpske napredne stranke iz Aranđelovca krenula je pešice za Beograd kako bi, kako su rekli, „pružili podršku predsedniku Aleksandru Vučiću“.Kako prenosi portal Glas Aranđelovca, učesnici su „sa velikim entuzijazmom i odlučnošću započeli put dug više desetina kilometara“. Podsetimo, juče je na put prema Beogradu krenuo i gradonačelnik Kragujevca Nikola Dašić. On je danas na društvenim mrežama poručio: Kad god je bilo teško, Srbi su se ujedinili i na taj način kroz vekove čuvali. Hajdemo svi 27. na veliki narodni skup da pokažemo da smo ljudi, da nam je ova država iznad svega draga i da pokažemo da smo
Izvor: Glas Šumadije Dalje





















