"Idite u skloništa": Zašto se Francuska – Irak igralo 4 sata, a navijači bežali? Američki zakon!
Svetsko prvenstvo u SAD, Meksiku i Kanadi donelo je neka nova pravila koja su navijači već naučili.Igra se brže zbog toga što sudije ne dozvoljavaju krađu vremena kod auta ili kornera, kažnjavanju igrače zbog pokrivanja usta tokom svađa, tu su takođe i pauze za osveženje od po tri minuta po poluvremenu, dok smo sada u praksi videli i "protokol za nevreme". Svi koji su ostali budni da gledaju meč Francuske i Iraka (3:0) pošteno su se načekali jer je utakmica koja teško da je išta odlučivala trajala čak četiri sata i to zbog nevremena u Filadelfiji. Već krajem
Izvor: Mondo Dalje
