Kojo: Ja sam se među prvima našao na crnoj listi, ali je moja moralna obaveza da se obraćam javnosti
Glumac Nikola Kojo kazao je da je svestan da zbog svog aktivizma našao na „crnim listama“, zbog čega trpi konsekvence.Dodao je i da veruje da je „dan posle“ u Srbiji već počeo, ocenjujući da se deo ljudi, koji su ranije bili uz vlast, sada vidno osvešćuje, sve zahvaljujući studentskim protestima i energiji koju donose, te da zato vlast odlaže izbore, jer je potrošila manipulativne mehanizme. Zbog svojih javnih istupanja trpeo je i njegov posao, ističe Nikola Kojo, tvrdeći da se zbog toga našao i na „crnim listama“, ali da ni zbog toga nije pomišljao na odustajanje od glume. “Ja
Izvor: Danas Dalje
