Iz Grada

Objavljeno 24.06.2026 | autor vugla

Prve reči Navara po dolasku u Beograd! Oglasio se novi trener Crvene zvezde!

      

Pre zvaničnog predstavljanja, španski trener Ibon Navaro govorio je o novom izazovu, dolasku u Crvenu zvezdu, pritisku, timu za narednu sezonu i sistemu koji želi da postavi.Novi trener crveno-belih već je proveo prve dane u Beogradu, a utisci su mu, kako kaže, izuzetno pozitivni. – Veoma sam počastvovan i zahvalan što sam ovde. Za mene je velika prilika da budem deo ovako velikog kluba, ne samo u Srbiji, već i u Evropi. Sve što sam video je odlično. Organizacija je sjajna, ljudi su sjajni, svi pokušavaju da mi pomognu da se što pre prilagodim. Za sada imam samo lepe reči o ovom iskustvu – rekao je Navaro. Ponuda Crvene zvezde stigla

Izvor: Kurir Dalje

Tags: ,




Back to Top ↑

Exit mobile version