Selektor Češke Koubek: Trebalo je da osvojimo više bodova, remi sa Južnom Afrikom je bio presudan
“Iako nastupi, posebno u prve dve utakmice, nisu bili dobri, trebalo je da osvojimo više bodova iz njih.Nismo bili daleko od toga. Remi sa Južnom Afrikom je bio presudan, dozvolili smo da nam pobeda izmakne nesrećnim penalom. To se ispostavlja ključnim, da imamo samo jedan bod. Nastupi sigurno nisu bili dobri, ali je postojala šansa (za prolazak dalje)”, naveo je Koubek na konferenciji za novinare, a preneo češki ČT sport. Reprezentacija Češke je eliminisana sa Svetskog prvenstva, pošto je danas, u utakmici poslednjeg, trećeg kola Grupe A, u Meksiko Sitiju izgubila
Izvor: Radio sto plus Dalje





















