(VIDEO) Ekipa N1 sa šetačima koji idu na miting SNS: Bežanje od kamera, aktivista Vukašin Đoković ometao našu novinarku
Uoči subotnjeg SNS mitinga, grupa aktivista te stranke krenula je jutros peške iz Novog Sada.Prema ranije objavljenom planu večeras bi trebalo da stignu u Inđiju. Ekipa N1 zatekla ih je na pauzi u Banstolu. Nisu bili raspoloženi za razgovor, a aktivista SNS-a Vukašin Đoković bio je i više nego raspoložen da ometa pokušaj novinarke da razgovara sa drugim pešacima. Najpre je aktivista SNS Vukašin Đoković odbio da govori za N1, a potom naveo da naša ekipa "nema blagoslov da snima ispred svetinje". Drugi pešaci sa kojima smo pokušali da razgovaramo bežali su
Izvor: N1 Info Dalje
