Zašto je Narodno pozorište odložilo studentski festival
Narodno pozorište je zakazalo Festival studentskih predstava završnih godina pa ga odložilo, zbog usaglašavanja repertoara. Iz razgovora sa učesnicima, nameće se drugi razlogNarodno pozorište u Beogradu je u maju unelo u repertoar da će od 22. do 29. juna na sceni „Raša Plaović“ biti održan Festival studentskih predstava završnih godina. A onda se 16. juna predomislilo, i obavestilo učesnike da se festival odlaže do početka naredne sezone. Na sajtu Narodnog pozorišta o tome ništa ne piše, publika nije obaveštena da studentskog festivala neće biti, odnosno, da je sezona skraćena za osam dana te da se završava večeras, 21. juna. Istina,
Izvor: Vreme Dalje





















