Aleksandra Radović je odbila da snimi ovu pesmu Nine Badrić, a posle mnogo godina je otkrila pravi razlog: "Toga je bilo previše"
Aleksandra je nakon svega govorila da je Nina unela u sve posebnu emociju.Radovićeva inače, važi za jednu od najboljih pop pevačica kod nas. Jedna od naših najpoznatijih pop pevačica, Aleksandra Radović, prvobitno je odbila da snimi pesmu "Da se opet tebi vratim", kompoziciju koja je ubrzo postala ogroman hit u izvedbi njene koleginice Nine Badrić. Gostujući u emisiji kod Cece Ražnatović, Aleksandra je otkrila da je razlog za ovu odluku bio taj što je u to vreme pripremala novi album na kojem je već bilo previše balada. – Dešavalo mi se.
Izvor: Blic Dalje





















