Anita Stanojlović izlazi iz "Elite" bez honorara, dobila informaciju iz spoljnog sveta: Kažnjena sa milion dinara
Zbog primanja informacija iz spoljnog sveta, Veliki šef je kaznio Anitu sa milion dinara.Anitina bliska saradnica Tamara Radoman organizovala je da njena majka prenese informacije Aniti. Učesnica rijalitija „Elita”, Anita Stanojlović, suočila se sa ogromnim finansijskim udarcem nakon što je tokom jučerašnjeg lekarskog pregleda prekršila pravila takmičenja. Odlukom Velikog šefa, ona je oštro sankcionisana sa čak milion dinara zbog kontakta i primanja informacija van rijalitija. Anita Stanojlović je radi pregleda otišla u kliniku u kojoj inače redovno
Izvor: Blic Dalje





















