Iz Grada

Objavljeno 26.06.2026 | autor vugla

„Budući“ gradonačelnik Kragujevca pripremio za aktuelnog Autostoperski vodič kroz Šumadiju

      

Profesor Fakulteta inženjerskih nauka u Kragujevcu, Vukašin Slavković, koji je i sam pešačio na obeležavanje godišnjice pada nadstrešnice na Železničkoj stanici u Novom Sadu 1. novembra, pripremio je Autostoperski vodič kroz Šumadiju kao, kako je napisao, „pešak sa više od 500 pređenih kilometara samo tokom prethodne godine“.Prenosimo savete budućeg gradonačelnika, kako se Slavković poptpisao na kraju svog „uputstva“, sadašnjem: Dragi Džoni, Izvini što naslov nije originalniji, ali nije ni ovaj tvoj poduhvat baš neki primer originalnosti. Video sam da si juče krenuo sam pešaka do Beograda na još jedan stranački skup. Drago mi je što si za ovih nekoliko godina naučio nešto od mladosti naše zemlje. Nadam se samo da ovaj poduhvat, na koji si krenuo „potpuno sam“, neće, poput skupa u

Izvor: Glas Šumadije Dalje

Tags: , , ,




Back to Top ↑

Exit mobile version