Sport

Objavljeno 18.04.2024 | autor vugla

Fudbaleri Bajerna u polufinalu Lige šampiona

Facebooktwitterredditlinkedintumblrmail

Fudbaleri Bajerna treći su polufinalisti Lige šampiona pošto su pobedili Arsenal rezultatom 1:0, a poslednji polufinalista i rival nemačkom velikanu biće poznat posle produžetaka ili penala u meču Mančester Siti – Real koji je okončan 1:1 posle 90 minuta igre.Bajern je do pobede protiv Arsenala stigao golom Jozue Kimiha u 63. minutu. Vezista je bio strelac posle dodavanja Rafaela Gereira. Prethodno je na startu drugog poluvremena Lion Gorecka pogodio stativu. Posle 2:2 u prvom meču u Londonu Bajernu je minimalna pobeda bila dovoljna za prolaz u polufinale. Posle 3:3 u prvom meču u Madridu, revanš u Mančesteru nije bio spektakularan. Real je u Mančesteru poveo već u 12. minutu, Rodrigo je iz drugog pokušaja, posle

Izvor: Politika Dalje

Tags: , , , , , , , ,