Iz Grada

Objavljeno 27.06.2026 | autor vugla

Gradonačelnik Kragujevca na putu za Beograd: Daleko od doma, ne i od rock&rolla (VIDEO)

Facebooktwitterredditlinkedintumblrmail

Ovih dana u Kragujevcu se održava najveći festival u državi, od kada je Exit rešio da napusti Srbiju. „Arsenal fest“ startovao je u četvrtak veče, a prvi čovek grada nije bio tu da festival isprati jer je, prema sopstvenim rečima, rešio da uzme odmor i „bori se za Srbiju“.Tako se gradonačelnik kragujevački, Nikola Dašić, obreo put Beograda, pešačeći kako tvrdi deonicu dugu više od 160km, na skup Srpske napredne stranke (SNS), zakazan za subotu 27. juna. Kao član predsedništva SNS-a, Dašić se sigurno osetio pozvanim da „odbrani stranačke interese“. Ali kao prvi čovek grada u kom se u ovom trenutku održvaju koncerti nekih od najvećih domaćih, ali i svetskih imena, pre svega rock & roll muzike, ne možemo da se otmemo utisku da je ova

Izvor: Glas Šumadije Dalje

Facebooktwitterredditlinkedintumblrmail

Tags: , , , , , ,




Back to Top ↑