Lep "remi" u Betaniji: U Novom Sadu rođeno 10 devojčica i isto toliko dečaka
U Novom Sadu je u protekla 24 časa rođeno 20 beba. Dodaj 021.rs kao glavni izvor na Google-uU periodu od ponedeljka, 22. juna u 7h do utorka, 23. juna u 7h u novosadskoj Betaniji bilo je 20 porođaja. Rođeno je 10 devojčica i 10 dečaka. Čestitamo svim srećnim roditeljima!
Izvor: Radio 021 Dalje
