Sport

Objavljeno 03.03.2024 | autor vugla

Milojević o penalima za Zvezdu u Bačkoj Topoli: Umoran sam od degutantnih priča da je neko ugrožen, a neko ne

Facebooktwitterredditlinkedintumblrmail

Trener Crvene zvezde Vladan Milojević je zadovoljan zbog pobede crveno-belih u derbiju 23. kola fudbalske Superlige Srbije u Bačkoj Topoli protiv TSC ( 3:1).Brinu ga, međutim, povrede tri igrača, jer su Dragović i Lučić prinudno morali van igre već u prvom poluvremenu, a Dragovićev saigrač u halfovskoj liniji Spajić potkraj utakmice. „Čestitam igračima na zasluženoj pobedi. Dobro smo se spremili za utakmicu, a publika nas je svih 90 minuta bodrila. Znali smo da igramo protiv ozbiljnog protivnika, odnosno ekipe koja je dobro vođena, ima sjajne pojedince i igra u fantastičnoj formi o čemu svedoče tri pobede u prethodnim

Izvor: Danas Dalje

Tags: , , ,