Kultura

Objavljeno 27.06.2026 | autor vugla

Ministarstvo kulture ulaže 20,5 miliona dinara u Vršac

      

Ulaganje je predviđeno za nastavak sanacije dvorca u Vlajkovcu i vršački Gradski muzej, saopštilo je Ministarstva kultureMinistar kulture Nikola Selaković potpisao je danas u Vršcu sedam ugovora kojima Ministarstvo kulture ove godine ulaže 20,5 miliona dinara za kulturu na teritoriji Grada, saopštili su iz Ministarstva kulture. Kako se navodi u saopštenju, sredstva su opredeljena za nastavak sanacije dvorca u Vlajkovcu (16.100.000 dinara) i vršački Gradski muzej (4.400.000 dinara), saopštili su iz Ministarstva kulture. Selaković je istakao da su Vršac i Ministarstvo kulture revnosni,

Izvor: Politika Dalje

Tags: , , ,




Back to Top ↑

Exit mobile version