Mladić koji je ubio vršnjaka u Niškoj Banji svedoči u sudu putem video-linka
U Višem sudu u Nišu sutra će biti saslušan mladić koji je kao trinaestogodišnjak 2023. godine usmrtio svog vršnjaka u Niškoj Banji U nastavku suđenja njegovim roditeljima M.M. i M. M. on će se u sudnicu uključiti putem video-linka pošto se nalazi u zdravstvenoj ustanovi. Članovi sudskog veće+a, tužilaštvo, odbrana, punomoćnici oštećenih, kao i roditelji ubijenog dečaka moći će da mu postavljaju pitanja. Suđenje je, zbog zaštite maloletnih lica, zatvoreno za javnost, pa mediji neće moći da prisustvuju ni sutrašnjem ročištu. Optuženi su na početku postupka kratko negirali krivicu, ali nisu želeli da iznose odbranu. M. M. i M. M. terete
Izvor: Medijska kutija Dalje
