Zabava

Objavljeno 23.05.2026 | autor vugla

Naučni piknik naredne nedelje u Arboretumu Šumarskog fakulteta, ulaz besplatan

Facebooktwitterredditlinkedintumblrmail

Četvrti po redu, a najveći do sada, Naučni piknik u Beogradu održaće se 29. i 30. maja u Arboretumu Šumarskog fakulteta, pod sloganom "Misli zeleno“.Jedna od zelenih oaza Beograda biće pretvorena u veliku učionicu na otvorenom, posvećenu održivom razvoju i svakodnevnim navikama. Ulaz na događaj je besplatan, a među učesnicima biće i studenti i srednjoškolci, kako je naveo naučni komunikator Milan Popović. Cilj ovogodišnjeg Naučnog piknika je, između ostalog, da inspiriše posetioce da kroz male promene u ponašanju smanje negativan uticaj na okruženje. "Piknik se dešava na otvorenom, to nam daje priliku da

Izvor: N1 Info Dalje

Facebooktwitterredditlinkedintumblrmail




Back to Top ↑