Iz Grada

Objavljeno 03.05.2024 | autor vugla

Ni var ne pomaže Partizanu: Vojvodina u poslednjim sekundama nokautirala crno-bele u Humskoj! (video)

Partizan ne izgleda bolje posle smene Igora Duljaja Fudbaleri Partizana poraženi su od Vojvodine u meču trećeg kola Mozzart Bet Superlige Srbije sa 3:2.Opasnu priliku za pogodak su imali prvo gosti iz Novog Sada. Vukanović je glavom gađao bliži ugao, međutim na visini zadatka je bio golman Jovanović. Ipak, do vođstva u 19. minutu stiže Partizan. Neoprezna reakcija Crnomarkovića u kaznenom prostoru Vojvodine, koji je nakon centarušta Zahida odbio loptu u sopstvenu mrežu. Izuzetnu priliku je Vojvodina imala u 32. minutu. Stojković se podmetnuo ispred šuta rivala i tako sprečio siguran pogodak za Novosađane. Ključni

Izvor: Hot sport Dalje

Tags: , , , ,