Događaji

Objavljeno 26.06.2026 | autor vugla

Nikola Kojo o muzici i povratku pred publiku: Imam tremu, uvek ću je imati – i na filmu, i u pozorištu

Facebooktwitterredditlinkedintumblrmail

Posle više od decenije pauze od nastupa, glumac Nikola Kojo ponovo je pred publikom, ali ovog puta kroz muzičku predstavu koja je spoj pesama, sećanja i životnih priča.Za N1 govori zašto je upisao glumu i kako je nastao bend "Girls, boys and toys", zašto mu je teško pao odlazak Đorđa Balaševića i priseća se, kako kaže, najdirljivijeg iskustva u svom životu. Glumu je upisao iz trećeg puta, a prvi put je želju za tom profesijom dobio posmatrajući u bifeu Ateljea, kako kaže glumac Nikola Kojo, najveće umove tadašnje Jugoslavije. “Ja sam sedeo u jednom malom ćošku i gledao te bogove, slušao te ljude, upijao sam kao mali sunđer i ja

Izvor: N1 Info Dalje

Facebooktwitterredditlinkedintumblrmail

Tags: , , ,




Back to Top ↑