Novi trener zvezde ibon Navaro: "Veoma sam počastvovan i zahvalan što sam ovde…"
Ibon Navaro je stigao u Beograd tokom popodnevnih časova u subotu i odmah se bacio na posao. Obavio je prve razgovore sa ljudima iz kluba i započeo novu odiseju u Beogradu.FOTO: Acero / PsnewZ / Profimedia Novi trener crveno-belih već je proveo prve dane u glavnom gradu Srbije, a utisci su mu, kako kaže, izuzetno pozitivni. "Veoma sam počastvovan i zahvalan što sam ovde. Za mene je velika prilika da budem deo ovako velikog kluba, ne samo u Srbiji, već i u Evropi. Sve što sam video je odlično. Organizacija je sjajna, ljudi su sjajni, svi pokušavaju da mi pomognu da se što pre prilagodim. Za sada imam samo lepe reči o ovom iskustvu",
Izvor: Večernje novosti Dalje
