"Odsekla sam sebi deo prsta dok sam sinu spremala kašu" Poznata Srpkinja prošla kroz pakao: "Dobila sam infekciju, nisam mogla da izdržim bolove"
Bivša košarkašica Nataša Vukoje doživela je veliku nezgodu pre nekoliko godina u kojoj je zadobila teške povrede.Naizgled običan dan pretvorio se u pakao, a ona je naredni period provela u bolnici. Naime, dok je pripremala sinu kašu, došlo je do nezgode u kojoj je Nataša sebi odsekla prst. – Na današnji dan pre četiri godine odsekla sam deo prsta. Sama sebi. Sin mi je imao 10 meseci, pravila sam uvek najukusnije kašice. Spremajući kašicu od bundeve i pomorandže, samo probam da li je ok, prstom dodirnem štapni mikser, koji mi je bio udesnoj ruci, i pritisnem. I ode deo prsta.
Izvor: Blic Dalje





















