Kultura

Objavljeno 21.05.2026 | autor vugla

Otvoren 19. festival dokumentarnog filma Beldocs

      

Projekcijom filma „Yugo ide u Ameriku“ večeras je u Beogradu otvoren 19.Međunarodni festival dokumentarnog filma „Beldoks“ (Beldocs). Festival je otvoren u punoj dvorani Doma omladine, a publici su se uoči projekcije obratili direktorka festivala Mara Prohaska Marković, umetnički direktor Marko Grba Singh i selektor Igor Stanojević. Govornici su zahvalili publici na dolasku, a u obraćanjima aludirali na protest koji studenti u blokadi organizuju na trgu Slavija u subotu, 23. maja, rekavši da očekuju publiku na svakom danu festivala,

Izvor: Danas Dalje




Back to Top ↑

Exit mobile version