Iz Grada

Objavljeno 03.03.2024 | autor vugla

Partizan nakon ludnice do prvog mesta pred derbi: Poluvreme kakvo srpski fudbal dugo nije video

Facebooktwitterredditlinkedintumblrmail

Fudblaeri Partizana savladali su na svom terenu Železničćar u okviru 23. kola Superlige Srbije i sa bodom prednosti na prvom mestu tabele dočekuju derbi koji nas čeka sledećg vikenda.Baždar je doveo Partizan u sedmom minutu nakon sjajnog udarca glavom, a izjednačio je na sličan način Hajdin u 19. minutu. Baždar je asistirao Nathu za 2:1 u 29. minutu, a konačan rezultat postavio je Izraelac sa penala u 35 minutu nakon što je VAR signalizirao prekršaj nad Baždarom u kaznenom prostoru. #related-news_0 Partizan je ovom pobedom ponovo prvi sa 59 bodova, dok Crvena zvezda ima bod manje i u sledećm kolu na stadionu „Rajku Mitić“ dočekuje najvećeg

Izvor: Nova Dalje

Tags: , , , , ,