Iz Grada

Objavljeno 03.03.2024 | autor vugla

Partizan pobedom najavio večiti derbi: Crno-beli savladali Železničar, Natho sa dva gola srušio Pančevce! Video

Facebooktwitterredditlinkedintumblrmail

Fudbaleri Partizana savladali su Železničar iz Pančeva u u utakmici 23. kola Superlige Srbije rezultato 3:1 Partizan je tako sačuvao prvo mesto na tabeli sa 59 bodova, jednim više od drugoplasirane Crvene zvezde pred predstojeći večiti derbi.Gledali smo odličan i obostarno otvoren fudbal u Humskoj, naročito u prvom poluvremenu. Partizan je poveo golom Baždara u 7. minutu. Železničar je izjednačio preko Hajdina u 2o. minutu. Onda je na scebnu stupio Natho i sa dva gola rešio pitanje pobednika. Najpre jke pogodio na asistenciju Baždara u 29. minutu, a potom i sa penala nakon VAR intervencije u 34. minutu. U nastavku igre bilo je šansi na obe strane, ali promene rezultata nije bilo. Partizan u narednom

Izvor: Kurir Dalje

Tags: , , , , , , ,