Iz Grada

Objavljeno 03.03.2024 | autor vugla

Partizan prejak za pančevce: Crno-belima dovoljno prvo poluvreme protiv nezgodnog Železničara! (video)

Facebooktwitterredditlinkedintumblrmail

Sve u svemu jedna sasvim solidna utakmica Fudbaleri Partizana su ostvarili novu pobedu u Mozzart Bet Superligi Srbije pošto su u okviru 23. kola na svom terenu savladali ekipu Železničara iz Pančeva sa 3:1.Od samog početka su crno-beli krenuli oštro na odbranu novopočenog superligaša i to je urodiilo plodom već u 7. minutu kada je Samed Baždar iskoristio asistenciju Kalulua. Ipak, nakon toga Železničar kreće da igra dosta bolje i ofanzivnije, a posle jednog napada po desnoj strani Knežević odlično upošljava Hajdina koji donosi izjednačenje gostima. Radost Pančevaca nije dugo trajala, pošto u 29. minutu Samed Baždar fantastično spušta loptu Bibarsu Nathu koji vraća

Izvor: Hot sport Dalje

Tags: , , , , ,