Iz Grada

Objavljeno 03.03.2024 | autor vugla

Partizan sa prvog mesta čeka derbi: Crno-beli dobili i Železničar, neka se spremi Zvezda! (video)

Facebooktwitterredditlinkedintumblrmail

FUDBALERI Partizana u dobrom raspoloženju dočekuju večiti derbi pošto su u 23. kolu Superlige Srbije kao domaćini pobedili Železničar iz Pančeva sa 3:1.FOTO: M. Vukadinović Crno-beli su zasluženo došli do novog prvenstvenog trijumfa. Navijače kluba iz Hzmske može da raduje nova sjajna partija Sameda Baždara. Mladi napadač je bio zaslužan za sva tri pogotka. Najpre je u 7. minutu iskoristio odličnu asistenciju Alda Kalulua i glavom je savladao Milana Mijatovića. Potom je u 29. minutu lepo asistirao Bibarsu Nathu za pogodak. Ovaj 20-godišnjak je dobru partiju krunisao tako što je iznudio penal, posle kojeg je

Izvor: Večernje novosti Dalje

Tags: , , , , , ,