Iz Grada

Objavljeno 31.03.2024 | autor vugla

Partizan se mučio, ali pobedio: Crno-beli savladali Spartak, brinu povrede dvojice važnih igrača (video)

Facebooktwitterredditlinkedintumblrmail

FUDBALERI Partizana nisu blistali, ali su ipak pobedili Spartak sa 1:0 u 27. kolu Superlige Srbije i smanjili su zaostatak za Crvenom zvezdu na četiri boda.FOTO: FK Partizan Izabranici Igora Duljaja odigrali su možda najslabiji meč u sezoni, a to pokazuje i jedan neverovatan podatak. Naime, odnos u kornerima bio je 1:13 u korist tima iz Subotice. Crno-beli su bili konkretniji u prvom nego u drugom poluvremenu. Ispostavilo se da se odlučujući trenutak na utakmici desio u 21. minutu kada je Samed Baždar trećim superligaškim golom doveo klub iz Humske do prednosti. Šutirao je Bibars Natho, intervenisao je Aleksandar

Izvor: Večernje novosti Dalje

Tags: , , , , ,