Iz Grada

Objavljeno 18.03.2024 | autor vugla

Petarda zvezde na marakani: Radnički nemoćan pod silovitim naletima crveno-belih! (video)

Facebooktwitterredditlinkedintumblrmail

Rutinska pobeda šampiona Srbije Fudbaleri Crvene zvezde su na svom terenu u okviru meča 26. kola Mozzart Bet Superlige savladali ekipu Radničkog iz Kragujevca ubedljivim rezultatom 5:0.Nisu dugo čekali navijači domaćina na prvi pogodak, pošto je u 10. minutu nakon centaršuta Kange golman gostiju Leković loše procenio let lopte, te ga je lopta preskočila, a Stamenić je pogodio nebranjen gol. Samo sedam minuta kasnije još jedna izgledna šansa za Zvezdu, Ivanić sjajno centrira, a Bukari naleće sa pet metara glavom, ali Leković ovoga puta majstorski reaguje. Već u 20. minutu bilo je 2:0 za domaćina. Mijailović je uspeo da probije po desnoj strani i

Izvor: Hot sport Dalje

Tags: , , , ,