Iz Grada

Objavljeno 14.03.2024 | autor vugla

(Poluvreme) bomba Kange za vođstvo zvezde: Ako crveno-beli zadrže prednost u Nišu vraćaju se na prvo mesto! (video)

Facebooktwitterredditlinkedintumblrmail

Totalna dominacija gostiju na jugu Srbije Fudbaleri Crvene zvezde gostuju ekipi Radničkog u Nišu u okviru meča 25. kola Mozzart Bet Superlige Srbije, a rezultat na poluvremenu je 0:1.Od samog početka je šampion Srbije krenuo da pritiska poslednju liniju domaćina, a prvu šansu je imao već u 3. minutu posle centaršuta Kange. Izvanrednu priiliku za pogodak je imao Jovan Šljivić u 24. minutu kada je opalio volej iz blizine, ali je samo okrznuo prečku. Ključan trenutak prvog poluvremena odigrao se u 34. minutu kada je Gelor Kanga sa nekih 25 metara uputio snažan udarac koji se odbio od igrača Radničkog i završio u mreži za prednost Beograđana. Prvu

Izvor: Hot sport Dalje

Tags: , , ,