Iz Grada

Objavljeno 31.03.2024 | autor vugla

(Poluvreme) Partizan vodi u humskoj: Baždar posle opšteg haosa uspeo da ubaci loptu u mrežu Spartaka! (video)

Facebooktwitterredditlinkedintumblrmail

Partizan je pokazao mnogo veću incijativu Fudbaleri Partizana na svom terenu igraju meč 27. kola Mozzart Bet Superlige protiv Spartaka iz Subotice, a rezultat na poluvremenu je 1:0.Prvu dobru priliku su crno-beli imali već u 9. minutu posle kornera. Goh je imao oboren u kaznenom prostoru, ali nije bilo ništa od penala. ⚫⚪ Na inicijativu FK Partizan i Kancelarije za Kosovo i Metohiju, oko 100 dece sa Kosova i Metohije posetilo je Trofejnu salu i prisustvovaće utakmici između Partizana i Spartaka. ⚽ pic.twitter.com/gwZKponEf1 — FK Partizan (@FKPartizanBG) March 30, 2024 Crno-beli su mogli da povedu samo pet minuta kasnije. Kalulu je probio po

Izvor: Hot sport Dalje

Tags: , , , , , , ,