Iz Grada

Objavljeno 21.03.2024 | autor vugla

(Poluvreme) zvezda se muči u areni: Panatinaikos teroriše crveno-bele na obe strane parketa! (video)

Facebooktwitterredditlinkedintumblrmail

Sve miriše na novi poraz srpskog tima Košarkaši Crvene zvezde na svom parketu igraju meč 30. kola Evrolige protiv ekipe Panatinaikosa, a rezultat na poluvremenu je 41:51.Prve poene na meču postigao je Adam Hanga iz polaganja, da bi na drugoj strani uzvratio Mitoglu, a onda smo videli i nešto ne toliko često trojku Džoela Bolomboja koji je zapalio Delije. Lepu rampu Luke Mitrovića nad Matijasom Lesorom smo videli u jednom propalom napadu grčkog tima, a onda i sjajno zakucavanje Gidraitisa u kontranapadu, ali Mitoglu za sada zadaje najviše problema domaćima i to sa sedam vezanih poena. Loša igra Zvezde je bila samo povod za PAO da se

Izvor: Hot sport Dalje

Tags: , , , ,