Sport

Objavljeno 13.03.2024 | autor vugla

Severni London slavi Raju – Arsenal nakon 14 godina među osam najboljih u Evropi

Facebooktwitterredditlinkedintumblrmail

Fudbaleri Arsenala plasirali su se u četvrtfinale Lige šampiona pošto su preciznije od ekipe Porta (4:2) šutirali penale nakon 120 minuta igre završenih rezultatom 1:0 za domaće.Ukupno 210 minuta fudbala nije bilo dovoljno fudbalerima Arsenala i Porta da reše ko će u četvrtfinale Lige šampiona, pa su na kraju odlučili penali, a sigurnije su ih izvodili igrači engleskog tima. Slaviće Severni London golmana Raju koji je u drugoj i četvrtoj seriji odbranio jedanaesterce Vendela i Galena i pogurao svoju ekipu među osam najboljih u Evropi, gde se nije našla još od 2010. godine. Spram važnosti, tvrda je i uzbudljiva bila utakmica na "Emirejtsu",

Izvor: RTS Dalje

Tags: , , ,