Iz Grada

Objavljeno 08.04.2024 | autor vugla

Superliga Srbije: Kragujevčani sigurnom pobedom hitaju ka evro sceni, Nišlije upisale treću pobedu u nizu! (video)

Facebooktwitterredditlinkedintumblrmail

Pobede i za jedan i za drugi Radnički Fudbaleri Radnikog 1932 nastavili su svoj put ka izlasku na evro scenu naredne sezone, pobedivši u Kragujevcu ekipu Spartaka sa 3:1 u okviru pretposlednjeg kola regularnog dela Superlige Srbije.Strelci za Radnički 1923 bili su Miloš Ristić u 31, Milutin Vidosavljević iz penala u 51. i Luka Zorić u 54. minutu, a gol za Spartak postigao je Miloš Mijić u 36. minutu. Radnički 1923 je na petom mestu sa 47 bodva i u narednom kolu će gostovati Voždovcu. Spartak je četvrtim vezanim porazom ostao na 31 bodu i zauzima 10. mesto, i bez šansi je da izbori plasman među osma najboljih i plej-of Super lige. Oni u narednom kolu dočekuju Javor. I fudbaleri drugog

Izvor: Hot sport Dalje

Tags: , , , ,