Iz Grada

Objavljeno 30.03.2024 | autor vugla

TSC novom pobedom dodatno prišao Partizanu: Aleksandar Lutovac doneo bod IMT-u! (video)

Facebooktwitterredditlinkedintumblrmail

TSC sve bliži Partizanu Fudbaleri TSC-a nastavili su pobednički niz u Superligi Srbije tako što su savladali ekipu Voždovca na domaćem terenu – 2:0 (0:0) TSC je ptanje pobednika rešio sa dva brza gola u završnici prvog poluvremena.Strelci za domaći tim bili su Miloš Vulić u 41. i Aleksandar Ćirković u 44. minutu. TSC se ovom pobedom učvrstio na trećoj poziciji i sada nije toliko daleko od Partizana (pet bodova razlika), koji u nedelju igra svoj meč. „Zmajevima“ je ovo bio 11. poraz i sada je već izesno da će igrati u plej-autu. U meču koji je odigran u istom terminu fudbaleru IMT-a i Železničara podelili su bodove na krovu TC Stadion – 1:1 (0:0) Nije bilo previše uzbuđenja na ovoj utakmici,

Izvor: Hot sport Dalje

Tags: , , ,