Iz Grada

Objavljeno 28.06.2026 | autor vugla

(VIDEO) Na miting SNS iz Novog Sada idu i stranci, kreće desetak autobusa: "Nismo dobili novac za to"

      

Pristalice SNS-a danas organizovano autobusima putuju iz Novog Sada u Beograd na stranački miting.Više od deset autobusa okupljeno je ispred novosadskog sajma, gde putnici čekaju polazak. Među onima koji čekaju su i stranci, koji su kazali za N1 da "ima neki miting u Beogradu" na koji idu, kao i da nisu dobili novac za to. Autobusi su stacionirani na parkingu ispred glavnog ulaza, kao i kod teretnog ulaza u Sajam iz ulice Branka Bajića. N1: Kako zamišljate današnji skup i šta očekujete od njega? "Očekujem mir i sve savršenstvo. I da svi budu kolektivni. Ja sam

Izvor: N1 Info Dalje

Tags: , , , ,




Back to Top ↑

Exit mobile version