(Video) Pešice na skup u Beogradu 27. juna: Novosađani stigli u Inđiju, građani im priredili topao doček uz osveženje i vatromet
INĐIJA: Novosađani koji su jutros pešice krenuli ka Beogradu na skup zakazan za subotu, 27. jun, uspešno su stigli do Inđije, čime su završili prvu veliku deonicu svog puta.U Inđiji, učesnike ovog marša dočekao je veliki broj građana uz aplauz, pesmu i vatromet. A post shared by Dnevnik (@dnevnik.rs) Pristalice SNS i građani koji su jutros u 8 krenuli iz Petrovaradina ka Beogradu dočekani su u Inđiji na Trgu slobode. Pored obezbeđenog osveženja, hrane i voća koji su im dobrodošli nakon višečasovnog pešačenja, građani su Novosađanima pružili podršku da istraju u svom cilju. Novosađani će provesti noć i odmoriti se u Inđiji, a već sutra
Izvor: Dnevnik Dalje





















